לפני רכישת הרהיטים – הציצו בקטלוג באינטרנט

רגע לפני שאתם נכנסים אל הרכב ומפעילים את ה-WAZE בדרך אל חנות הרהיטים הבאה, למה שלא תנהלו את כל מסע החיפושים הראשוני דרך האינטרנט? רהיטים כיום תוכלו לחפש בקלות בכמה קליקים. מה יוצא לכם מזה? חיסכון אדיר בזמן והתמקדות על החנויות הרלוונטיות אליכם בלבד. מה מצפה לכם בחיפוש שכזה? התרשמות מהקו העיצובי של הדגמים, מהמחירים ומתנאי העסקה המוצעים לכם.

התרשמות ראשונית: המימד העיצובי:

המציאות כיום היא שישנן לא מעט חנויות המציעות לכם רהיטים למכירה. אין זה סביר לנדוד ברחבי הארץ בין חנויות שונות, אך מה שסביר יותר הוא להציץ בקטלוגים האינטרנטים הזמינים לכם על ידי החנויות המובילות. הדבר הראשון שיהיה נכון לבדוק אותו הוא המימד העיצובי. כל חנות מציעה רהיטים המאופיינים בקווים עיצוביים שונים – מרהיטי וינטאז’, דרך רהיטים מודרניים ועד רהיטים בסגנון פרובאנס-כפרי ואירופאי. לאיזה קו עיצובי אתם מתחברים? כך תוכלו לסנן חנויות שאינן רלוונטיות ולהתקדם צעד נוסף בדרך לשדרוג החלל.

האם המחירים תואמים את התקציב שלכם?

מהצצה באותם קטלוגים של רהיטים, תגלו מיד כי ישנן חנויות הפועלות בצורה שקופה, ועל כן מוצגים בפניכם גם המחירים לכל הרהיטים. מעבר לכך שחנויות שמציגות את המחירים כבר באינטרנט הן חנויות אמינות יותר, הרי שהן גם מקלות עליכם את תהליך החיפוש. באופן זה, אתם יכולים לבחור בין החנויות הרלוונטיות לכם יותר בכל הקשור למחירי הרהיטים, ולסנן את אלו שלא תואמות את התקציב שלכם. שימו לב כי מלבד המחירים הקבועים של הרהיטים, גם תוכלו להתרשם ממבצעים תקופתיים המוצעים על דגמים שונים.

לפני הרכישה, הגיעו אל החנות:

האם כדאי לחתום את העסקה באינטרנט? תמיד תוכלו לעשות זאת, אך בהחלט מומלץ מאד להגיע אל החנות פיסית לפני שאתם סוגרים את העסקה סופית. בעת שאתם בוחנים את הרהיטים מקרוב, אתם יכולים להתרשם מהם עיצובית בצורה האידיאלית, תוך שגם תוכלו לבדוק אותם. בעת שמדובר על כסאות פינת האוכל או על מערכת ישיבה, הרי שישנה חשיבות עליונה לסוגיית הנוחות. כך, אתם יכולים להבטיח מעל לכל ספק כי הכסא נוח לכם, ורק לאחר מכן לסגור את הדיל אל מול נציג המכירות.

אל תתפשרו על תנאי העסקה:

החנויות המובילות כבר יודעות: על מנת לשמח את הלקוחות לא מספיק רק להציע כסאות מעוצבים ונוחים, אלא שחשוב גם להציע תנאי עסקה נוחים. על כן, הבטיחו כי אתם מקבלים מחיר הוגן, כי ישנו שירות של הובלה שיכול לספק לכם את הרהיטים וכי פריסת התשלומים נוחה לכם. שדרוג הבית שלכם יכול לכלול את פינת האוכל בלבד, אך גם תוכלו בפעימה אחת לעצב מחדש את החלל האהוב עליכם ביותר – הבית. תוכלו להתרשם מכסאות, כורסאות ומערכות ישיבה באיכות גבוהה – זוהי השקעה לטווח הארוך!