פינות אוכל מעוצבות נפתחות

פינות אוכל מעוצבות מוצאים בקלות באולם התצוגה שלנו ב VIDMS אשדוד, במרכז הישראלי לריהוט מתוך המבחר העצום שברשותנו. כמה טיפים קטנים לקריטריונים שכדאי לשים לב אליהם כאשר בוחרים פינת אוכל: פינת אוכל צריכה להתאים לכמות נפשות בני הבית, להיות מסוגלת להתאים את הממדים שלה כאשר מארחים, להיות טבעית לסגנון של הבית, להיות נעימה לעין, להיות איכותית, להתאים לאופי המטבח, להיות נוחה לניקוי ובאופן כללי צריכה לגרום לכם לחוש הנאה בכל שימוש. 

מי שמבקש לבחור בדרך פשוטה ומהנה לרכישה של פינות אוכל, צריך למצוא בית עסק אשר יודע להציע ללקוח מגוון נאה של דגמים, כי הרבה פעמים גם אם נראה שיודעים בדיוק אחר מה מחפשים, ברגע שרואים דגם חדש שטרם נלקח בחשבון, פתאום מבינים בדיוק מה חיפשתם, לכן יש צורך להגיע למקום שיודע להציע מגוון נרחב, על מנת שלא תצטרכו לבזבז זמן במעבר בין מגוון מקומות מבלי יכולת אמתית להשוות בין הדגמים השונים, גם על מנת שתוכלו יותר טוב להבין אלו פרמטרים חשובים לכם ומאלו אתם מבקשים להימנע.
כשאתם בוחנים דגמים של פינות אוכל בראשון לציון ,תבדקו מי החברה היצרנית אך יותר חשוב, מה השירות של החברה המשווקת והאחריות שהיא מספקת, עלות כמובן, זמן אספקה, מאילו חומרים היא עשויה, האם ניתן לרכוש בנפרד רק את השולחן או רק את הכיסאות (כיוון שלא פעם נחמד לשלב בין דגמים מסוימים), האם ניתן לקבל את הדגם הרצוי במספר גוונים, האם ניתן לקבל את הדגם הרצוי עם יותר כיסאות, בגדלים מעט שונים, האם המחיר כולל משלוח ואפילו, איך לנקות ולתחזק (חומרי ניקוי מותרים, ווקס לשימור ומטלית מומלצת).
פינות אוכל לא רוכשים בכל יום, השקיעו במציאת הדגם שגורם לכם להתרגש, חבל לרכוש בחיפזון ולאחר מכן להתחרט. לכן גם אם כבר כמה חודשים אתם גרים בבית ללא פינת אוכל או אם תקופה ארוכה אתם מתכננים להחליף את פינת האוכל שלכם, תמיד עדיף להיות סבלניים עוד קצת ולהגיע לאולם תצוגה כמו שלנו עם הרבה דגמים ואפשרויות, על מנת לרכוש פינת אוכל שתעניק מענה חוויתי מושלם ומושכל.
ראשית יש לבחון איזו צורה של שולחן מעדיפים בהתאם לסגנון העיצובי של כלל הבית ובהתאם למרחב המוגדר. בנוסף יש לבחון כמה רוצים שהשולחן יהיה גדול, ואף האם מבקשים שהוא ידע לגדול בהתאם לצורך. מכאן יש לבחור את החומריות העדיפה עליכם (כולל צבע אהוב) ומנקודה זו יש להתחיל לבחור, כאשר לרגע אין לשכוח להתמקד בעיצוב שגורם לכם לחוש נעימות ואף את משקל הכיסאות, וזאת מתוך הנחה שאתם מבקשים מדי פעם להרים אותם על מנת לנקות את כלל הבית.
לצד כלל השיקולים שהזכרנו, טרם דיברנו על פרמטר חשוב לא פחות - על פרמטר המחיר. יש לקחת בחשבון שאם מבקשים למצוא פינות אוכל באשדוד שתלווה אתכם לאורך זמן, יש להשקיע בחומרים עמידים, כגון עץ מלא. עם זאת, אין זה הכרח שפינת אוכל איכותית תעלה הרבה, וזאת כי לא פעם ניתן ליהנות מפינת אוכל שנמצאת בקטגוריית מבצעים, ולו כי בעלי החנות מבקשים לרענן את הסחורה, כיוון שמדובר בפינת אוכל שהייתה בתצוגה, או כיוון שמדובר בפינת אוכל שקיבלה מכה קטנה אך לא מהותית. מכאן שגם ניתן לחסוך וגם לצאת מרוצים, אך יחד עם זאת יש לבחון בקפידה מה מקבלים בתמורה.
רוב האנשים רגילים לרכוש פינת אוכל בה יש מספר כיסאות אשר מותאמים במראה לסגנון השולחן. עם זאת, פה יש לציין שאם מבקשים לחסוך, או פשוט מתחברים לסגנון, הרי שניתן לרכוש שולחן שאוהבים ולהתאים לו מגוון כיסאות שונים אותם מוצאים אצל בני משפחה או חברים. פה נוסיף ונמליץ שיש לאסוף מגוון כיסאות שונים, אך לצבוע אותם בגוונים אחידים, או לחלופין בשלל גוונים שמשחקים על אותה הסקאלה, וזאת על מנת ליצור מכנה משותף, כלומר על מנת ליצור בלגן יותר מסודר. לסיכום נציין שיש לבחור מהלב, אך אין להתעלם ממגוון פרמטרים פרקטיים – בחירה נעימה!
אם פעם הסלון היה הלב של הבית, הרי שכיום יש לו מתחרה לא קטן – פינת האוכל, וזאת כי הרבה פעמים אורחים שמגיעים מתיישבים לקפה באופן טבעי אל מול השולחן, היכן שהכי נוח לשבת עם שתייה ואוכל מבלי שיתעורר החשש שיישארו כתמים. כמו כן פינת האוכל מהווה מקום שמרכז מדי יום את כלל המשפחה, ועל כן אין למהר לבחור פינת אוכל, אלא יש להשקיע בכך מחשבה.