תקנון

אתר VIDMS רהיטים עושה את המירב על מנת לספק את השירות והמוצר הטוב ביותר בתמורה לכספך.
אנו מעוניינים בלקוחות חוזרים ולכן אנו עושים את כל שביכולתנו לעשות כדי לספק את צרכיו ורצונותיו של הלקוח. אתר הקניות של VIDMS מציע חווית קניה באינטרנט שטרם היכרת.

באתר ניתן לרכוש מוצרים של חברת VIDMS הבלעדיים והאיכותיים ביותר שמיוצרים באירופה. אנו ממליצים לקרוא את כל התקנון על מנת למנוע כל עגמת נפש בעתיד. ככלל, כל התמונות באתר הן התמונות של המוצר אותו אנו מספקים, אולם ישנם מוצרים אשר בהם התמונה להמחשה בלבד / כמו כן, יש וצבע המוצג במחשב זה או אחר לא יהיה תואם לחלוטין לצבע שיתקבל במוצר הסופי בשל איכות הצג והגדרות הצבע במחשבים השונים.

טעות באתר במידה
ותחול טעות כזו או אחרת במחיר המוצר, תיאורו או בכל מרכיב אחר. במקרה כזה אנו ניידע את הלקוח בהקדם האפשרי בדבר הטעות וניתן לו את האפשרות לבטל את העסקה ללא תשלום או לקיימה- הכל לפי רצון הלקוח במקרה כזה.

המוצר אזל
אם ובמידה יאזל המוצר בשל סיבה כלשהי האתר יעשה כל שביכולתו על מנת לספק מוצר הקרוב ככל הניתן למוצר אשר הוזמן, על פי מידת האפשר באותה רמת המחיר, לפי רצון הלקוח.אנו נעדכן את הלקוח הן במייל והן בדואר רגיל או טלפונית.
באם הלקוח מבכר לבטל את העסקה אנו נבטל אותה ללא דמי ביטול .

ביטול עיסקה
ככלל, לא ניתן לבטל ריהוט שהורכב בבית לקוח או הוזמן לפי מידה צבע או שינוי אחר במוצר, וזאת ע"פ חוק. ניתן לבטל רכישת המוצר בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 41 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר, על-ידי משלוח הודעת ביטול בכתב למחלקת שירות לקוחות בפקס או בדואר רשום. לאחר ארבע עשרה ימים אלו לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה. הוצאות ההובלה של המוצר חזרה באחריות ובמימון הלקוח בלבד. לא יתקבלו מוצרים פגומים . המוצר חייב להיות באריזתו המקורית בלבד וללא שום נזק או פגם מכל מין וסוג. באם נעשה המשלוח יחוייב הלקוח בדמי המשלוח זאת גם אם ביטל את הזמנתו ובתנאי שהמשלוח יצא לדרכו . לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו , אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש. הזמנות במידות מיוחדות לא ניתן לבטל. אין לבטל הזמנה מיוחדת שנעשתה על ידי לקוח.

מובהר, כי לא יהא בכל האמור לעיל בכדי לגרוע מזכותה של VIDMS ריהיטים לתבוע כל נזק שיגרם לה בגין ביטול כאמור בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו. VIDMS רהיטים רשאית לבטל עסקאות על דעתה בלבד במקרים הבאים: נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין . במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין . במידה ולא תתקבלנה הצעות לרכישת המוצרים המוצעים באתר.

רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות יהווה ראייה לכאורה לנכונות הפעולות. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צויינה בדף ההרשמה. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה , רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך .

המוצר יוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא, החברה רשאית לתבוע את הצרכן בשל הרעה משמעותית בערך המוצרים. במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר שהוזמן למוצר שסופק או בין המוצר שהוזמן לפרטים שצויינו במסמך הגילוי, ייגבו דמי ביטול בשיעור %5 מהמחיר הכולל של המוצר, או 411 ש"ח לפי הנמוך, החזרת המוצר תעשה על חשבון הצרכן. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה-לא ייגבו דמי ביטול, החזרת המוצר תעשה על חשבון החברה.

לא ניתן לבטל עסקה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן בעקבות העסקה.

אחריות
אחריות שנה ע"י חברת Vidms האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי, פגיעת ברק, השחתות שונות, שריפה, רטיבות או שימוש בלתי סביר במוצר. אין אחריות לריפוד של מושבים בכיסאות.
אחריות לספות ניתנת למנגנוני ראשים מתכווננים ומנגנוני מיטה לתקופה של שנה בשימוש נכון.
אין החלפה או החזרה של מוצרים שנקנו מתצוגה.

אספקת מוצרים
שיטת המשלוח הינה באמצעות חברת הובלות ישירות לבית הלקוח.
המוצרים שקיימים במלאי - אספקה עד 41 ימי עסקים או לפני.

במקרה של הזמנות מיוחדות או מוצרים שחסרים במלאי אספקה יהיה מאוחרת יותר מכפי המצויין על פי המוצרים השונים.

זמני האספקה המצוינים באתר הינם ימי עסקים בלבד ואינם כוללים את ימי שישי שבת ערבי חגים וחגים. איסוף עצמי ניתן מהמחסן בתיאום מראש עם השרות לקוחות, אין שום אחריות לנזק שייגרם בהובלה או הרכבה שנעשתה ע''י לקוח. ההובלה היא הובלה רגילה עד לקומה שלישית. באם נדרש מנוף או הובלה חריגה כמו לפרק את המוצר וכדו' לדעת המזמין- הוצאות ההובלה החריגה תחולנה על המזמין בלבד.

שירות לקוחות ויצירת קשר
אנו עושים כמיטב יכולתנו לשרת אתכם נאמנה. בכל שאלה בנוגע למוצר עצמו, מפרט טכני, מידע על תפעול וכד' ניתן לפנות ישירות אלינו :

10-5711421 בטלפון
VIDMS7@WALLA.COM במייל
בפקס 1221751075

אנו נשמח לעמוד לשירותכם . תודה בשם צוות אתר VIDMS