ספות וכורסאות נפתחות - סלונים נפתחים למיטה

ספה נפתחת למיטה או בשמה הנוסף - כורסא נפתחת למיטה, מהווה פתרון אידאלי עבור לא מעט מצבים: כאשר מבקשים להכין עוד מיטה בסלון עבור אירוח, כאשר מעוניינים שהמיטה לא תתפוס מקום רב ותהיה פרקטית על מנת להסב חדר משחקים לחדר אירוח למשל, לדירות חדר קטנות או אפילו לחדרי ילדים מעוצבים . מה שנותר לכם לעשות זה להגיע לאולם התצוגה שלנו ולמצוא את הספה הנפתחת למיטה שמתאימה לכם ביותר מהמבחר הגדול .

ראשית נציין שספה נפתחת למיטה אמורה להיות נוחה בדיוק באותה המידה כמו כל ספה אחרת ואף אמורה להיות מעוצבת ואטרקטיבית בדיוק כמו כל מיטה אחרת. אי לכך בעת בחירה יש לשבת על הספה ולבחון האם היא תומכת נכונה את מצב הישיבה וכמובן שגם יש לבחון את המראה העיצובי, וזאת מתוך שאיפה להתאמה מלאה לסגנון הרצוי. לאור כל זאת טוב לדעת שתחום זה מאוד מפותח ואכן ניתן למצוא מבחר ספות מעין אלו בעלות התייחסות ארגונומית ועיצובית.
לצד שני הפרמטרים הנ"ל, גם יש לבחון את מנגנון הפתיחה, וזאת על מנת ליהנות מפתיחה קלה ומהירה. כמו כן מנגנון הפתיחה גם צריך להיות איכותי, וזאת על מנת שלא ייהרס לאחר כמה עשרות שימושים. בנוסף יש לוודא שגם הידית עצמה אינה שבירה, אלא איכותית ועמידה - על מנת שלא תישארו עם הידית ביד.
לספה שנפתחת למיטה יש מספר יתרונות. מכאן לצד העובדה שמדובר בפתרון אידאלי עבור אירוח, גם יש לציין שמדובר במיטה שנוח לנייד בקלות לכל מקום רצוי, מדובר באופציה נהדרת עבור הסלון כאשר מבקשים לעבור ממצב ישיבה למצב שכיבה אל מול הסרט, מדובר באלמנט שמציע שני שימושיים שונים וכמובן שמדובר במיטה שתופסת כמה שפחות מקום. אי לכך אם גם אתם שוקלים איזו מיטת אירוח לרכוש, או כיצד ניתן לסדר חדר בעל ממדים קטנים, מומלץ ביותר להכיר אופציה זו, ועל כן השלב הבאה יהיה לבצע בחירה מושכלת כמה שרק ניתן.
לבסוף נציין שניתן למצוא מגוון גדלים עבור ספה שהופכת למיטה, אך עדיין מצעים סטנדרטים של מיטת יחיד יתאימו גם עבור מיטה מעין זו. מכאן כל שנותר לעשות זה להוסיף שמיכה וכרית, ומהר מאוד זוכים ליהנות ממיטה נוספת - שווה! אי לכך בין אם יש לכם בית גדול או קטן, תמיד מוטב לשקול לרכוש ספה שיודעת להיפתח למיטה במקום ספת יחיד רגילה - חומר למחשבה.
סלון נפתח למיטה דגם 210 במחיר 1990 ש"ח בלבד
ספה נפתחת למיטה דגם MARIANNE -מיוצר באיטליה
ספה נפתחת למיטה דגם 227 - רהיטי VIDMS